Route info 2018 - KCRMW - Kunst- en Cultuurroute Midden Walcheren

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Route info 2018

De kunstroute is aantrekkelijk om per fiets te bezoeken. De vier dorpen liggen op enkele kilometers afstand van elkaar.
Op alle locaties zijn programmaboekjes te vinden tijdens de kunstroute, dus ook in de vier dorpskerken. In de kerken worden tijdens de kunstroute concertjes gegeven.



Bij de VVV-kantorenop Walcheren zijn nu al flyers te vinden, waarin de adressen van de expositielocaties zijn te vinden.

Hieronder staat de route aangegeven. De adressen vindt u onder de plattegrondjes.





GRIJPSKERKE
1.   Kerkring 26 (Kerk)
     Overzichtstentoonstelling
     Leo van ’t Veer, Schilderijen
2.   Kerkstraat 1
     Cecilia Vervoort, Keramiek
     Nicole De Winter, Porselein
3.   Loodhol 17
     Jacqueline Geluk, Keramiek
4.   Mariekerkseweg 32
     Tjitske Prins, Vrije Grafiek
     Klaske Jasperse, Gemengde technieken
     Gerda Vroon, Keramiek
5.   Ravesteinweg 2 (’t Hof Ravestein)
     Emmy Blok, Beeldhouwen
6.   Jacob Catsweg  2 (Jacob Cats kasteeltje)
     Anna de Bruyckere, Poëzie
7.   Jacob Catsweg 4 (’t Munnikenhof)
     José Clarijs, Beelden in div. materialen
     Madeleine Zweerts, Gemengde technieken
8.   Singelweg 11 (Boerderijgalerie ‘De Osseberg’)
      op de grens met Sint Laurens
     Paula Drost, Beeldhouwwerk

SINT LAURENS
9.   Van Cittersstraat 69 (Kerk)
     Andreas Louws, Tekeningen en Schilderijen
     Coby Severiens, Draagbare kunst
     Cocky van Zanten, Mixed Media
10. Wilgenhoekweg 43
     Ko Abrahamse, Aquarel en pastel
11. Wilgenhoekweg 41
     Dik Verkerke, Tekenen en schilderen
     Erika Visscher, Schilderijen
     Anne de Kam, Sieraden met edelsteenkralen
12. Wilgenhoekweg 44
     Antoinette Brouwer, Encaustic art schilderijen
     Isabella Schot, Beeldhouwen in steen
     Frida van Overbeeke, Brons, glas en keramiek

GAPINGE
13. Schotsehoek 8 (De Spil)
     Emke de Heus, Schilderijen en keramiek
     Hennie van de Sande, Schilderijen
14. Dorpsstraat 25 (Kerk)
     Rob van Dijk, Fijnschilderen
     Loes Müller, Sieraden en bronzen beeldjes
     Magda van der Welle, abstracte schilderijen
15. Kreekweg 3 (De molen)
     Madeleine van Dijke, Diverse technieken

SEROOSKERKE
16. Vrouwenpolderseweg 26
     Piet Cevaal, Houtbewerking
     Frans Smet, Houtbewerking
17. Noordweg 3 (Kerk)
     Johan de Visser, Fijntekenen
18. Oostkapelseweg 5
     Jannie Passenier, Keramiek en schilderijen
19. Oostkapelseweg 11 (EMM gebouw)
     Marius Weststrate, Pentekenen
     Tonneke Bos, Sieraden
     Jaap van Klinken, Schilderijen in aquarel en acryl
     Alide Passchier, Fotografie
20. Oostkapelseweg 25
     Henk Maas, Aquarellen
21. Oostkapelseweg 35
     Joop de Willigen, Ruimtelijk werk in hout en ijzer
22. Oostkapelseweg 30a
     Nanny Gilde, Handgevormd keramiek
23. Oostkapelseweg 50
     Cocky Wattel, Schilderijen in acrylverf
     André Klompmakers, Schilderijen en beelden
     Wilma van der Lee, Pastelkrijt en brons
     Johan Sinke, Fotocollages
     Monique Brassé, Zeeuwse kralenkunst






















































SEROOSKERKE
16. Vrouwenpolderseweg 26
     Piet Cevaal, Houtbewerking
     Frans Smet, Houtbewerking
17. Noordweg 3 (Kerk)
     Johan de Visser, Fijntekenen
18. Oostkapelseweg 5
     Jannie Passenier, Keramiek en schilderijen
19. Oostkapelseweg 11 (EMM gebouw)
     Marius Weststrate, Pentekenen
     Tonneke Bos, Sieraden
     Jaap van Klinken, Schilderijen in aquarel en acryl
     Alide Passchier, Fotografie
20. Oostkapelseweg 25
     Henk Maas, Aquarellen
21. Oostkapelseweg 35
     Joop de Willigen, Ruimtelijk werk in hout en ijzer
22. Oostkapelseweg 30a
     Nanny Gilde, Handgevormd keramiek
23. Oostkapelseweg 50
     Cocky Wattel, Schilderijen in acrylverf
     André Klompmakers, Schilderijen en beelden
     Wilma van der Lee, Pastelkrijt en brons
     Johan Sinke, Fotocollages
     Monique Brassé, Zeeuwse kralenkunst




 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu